Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

ADSL Kota ve Borç Bilgileri Sorgulama


TTNET ADSL Kota Sorgulama Servisi

ADSL interneti kotalı kullanan kullanıcıların kotayı geçememek için neredeyse hergün kotayı sorgulatıp interneti ona göre kullanırlar. Kotanızı ttnet kota sorgulama sayfasından kolaylıkla sorgulatabilirsiniz. TTnet ADSL kota sorgulamak için çeşitli programlar vardır ama en sağlıklı bilgiyi TTnet Kota Sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Kotanızı sorgulattığınız da karşınıza çıkan kota bilgileri 48 saat öncesinin kota bilgisi olduğunu sakın unutmayın.

ADSL kota sorgulama sayfasına girdiğinizde aşağıdaki gibi bir formla karşılacaksınız. TTnet kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra doğrulama kodunu girip Giriş butonuna tıkladığınızda kota bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. ADSL Kota Bilgilerinizi sorgulatmak için buraya tıklayınız.

TTnet ADSL Borç Sorgulama ve Ödeme Servisi

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


TTnet ADSL borcunuzu ttnet hizmet numarasını girerek internetten sorgulatabilir isterseniz kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Ödemeniz anında yansıyacaktır. Eğer internetiniz borcunuzdan kapanmışsa internet tarayıcınızı açıp internete girmeye çalıştığınızda otomatik olarak borç sorgulama ve ödeme ekranı gelecektir. Ödemeyi internet üzerinden yaptığınızda hemen internetiniz açılacaktır.

TTnet ADSL Borcunuzu sorgulatmak ve ödeme sayfasına girdiğinizde aşağıdaki gibi bir form açılacaktır. Açılan sayfada TTnet hizmet numaranızı ve doğrulama kodunu girip devam dediğinizde karşınıza borcunuz çıkacaktır. Karşınıza çıkan faturayı seçip kredi kartı bilgilerinizi girerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Telefon numarasıyla sorgulatmak şuan için devre dışı olduğundan sadece TTnet hizmet numarasıyla sorgulatma yapabiliyorsunuz. TTnet borcunuzu sorgulatmak ve ödemek için burayı tıklayınız.

Gelen Aramalar: ttnet kota bakma

Benzer İçerikler:

3 Comments
  1. Benim sınırsız net olduğu için pek kota sorgulama ihtiyacı duymuyorum. Ancak yine de aylık ne kadar kota kullanmışım merak ettiğimden dolayı ara ara kota sorgulama sayfasını ziyaret ederim..

  2. GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ AMA SINIRSIZ İNTERNET KULLANDIĞIM İÇİN HİÇ KOTA SORGULAMADIM.

  3. KEŞKE İNTERNETTE KOTA OLAYINI KALDIRSALAR İNSANLAR RAHAT RAHAT İNTERNETE GİREBİLSE.

Leave a Reply

Read more:
Bim 1 Kasım 2013 Aktüel Ürünleri
Bim 1 Kasım 2013 Aktüel Ürünleri

Bim marketlerinin yeni broşürü görücüye çıktı. Bu haftaki broşürde de birbirinden çekici ürünler müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bim Aktüel Ürünleri belli...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent