Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

BB Krem Nedir?


Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


2012 yazından bu yana BB krem adını sanıyorum sizde sıkça duyuyorsunuz. Gerek reklamlardan, gerekse çevrenizden duyduğunuz bu BB kremler hakkında detaylı bilgi sahibi olalım istedik.

BB KREM NEDİR?bb krem nedir

Almanya’da yaşayan bir dermatolog, yüzünden ameliyat olmak zorunda kalınca, bu kremi 1960’lı yılların başında geliştirildi. Ameliyattan sonra oluşan lekeler ve izleri gidermek amacıyla formüle edilen BB KREM adını “blemish balm” olan leke kreminden alıyor. Kremin özü iyileştirici, leke kapatıcı ve nemlendirici.

Bir çok marka BB krem üretip satmaya başladı. Ülkemizde ise maalesef yeni bir ürün çıkınca sahteleri veya BB KREM adı altında fazla kimyasal içeren ürünler de boy göstermeye başlıyor. Size önerimiz bildiğiniz, güvendiğiniz markaların BB kremlerini kullanmanız.

BB kremlerin bir diğer özelliği ise cildi yeniliyor. İçinde hyaluronik asit ve antioksidanlar bulunuyor. Bu maddeler cilt dokusunun yenilenip, pürüzsüz hale gelmesini sağlıyor.

Önemli bir uyarımız daha olacak. Eğer alerjik bir cilde sahipseniz, cildiniz çok hassas yada egzama gibi deri hastalıklarınız var ise cilt doktorunuza danışmadan bu gibi ürünleri kullanmamanızı öneririz.

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
o-ses-turkiye
O Ses Türkiye 3. Sezon Başvuru Formu

Acun Medya’nın hazırladığı sevilen ses yarışması O Ses Türkiye'nin 3. sezonu Eylül ayında Star TV ekranlarında başlayacak. İki sezondur sevilerek...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent