Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Diablo III Oyunu Özellikleri

Oyun severlerin 10 yıldır beklediği popüler video oyunun devamı olan Diablo III, saatler 00:00’ı gösterdiğinde dünyayla birlikte Türkiye’de satışa sunuldu. Taksim Meydanı’nda oyunun dağıtılacağı alanda uzun kuyruklar oluştu.
Diablo III‘ün Türkiye’deki satış kanalı olan Aral Oyun Grup Müdürü Murat Acar, 2000 yılında satışa çıkan Diablo II’ye göre Diablo III’ün grafik olarak çok geliştiğini dile getirdi. “Diablo III’te 3 boyutlu grafiklere geçtik. Oyun motoru komple değişti. Witch Doctor ve Demon Hunter gibi yeni karakter sınıfları eklendi.” dedi.
Diablo III Oyunu Nasıl Oynanır?
Müzayede Evinde (Auction House) gerçek para karşılığında oyuncuların sanal dünyada elde ettiği eşyaları satılabilecek. Bu sistem Blizzard’ın Battle.net servisi üzerinden organize edilecek. 2008’de duyurulan ancak yeni gelen Diablo III’ü oynamak isteyenlerin internete bağlı olması gerekiyor. Çünkü oyunda örneğin eşya satarken internete bağlı olup veritabanına bağlanmak durumundasınız.
“Yılın En Çok Satan Oyunlarından Olacak”
Diablo III’ün Türkiye’deki satıcı firması olan Aral Oyun Grup Müdürü Murat Acar, Diablo III‘ün yılın en çok satan oyunlarından biri olmasını bekliyor. Acar, oyunun korsan sürümlerine de değindi. “Battle.net üzerinden oynandığından dolayı korsana karşı bir denetim uygulanabiliyor. Oyunun orjinal olup olmadığı öğrenilebiliyor.”

Gelen Aramalar: diablo 3 nasıl oynanır,diablo ps4 DE NASIL OYNANIR TÜRKÇE

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
harbiye
2012 “Eylül’de Harbiye’de” konserleri başlıyor

Eylül ayında Eşsiz ortamı ile fark yaratan Harbiye Açıkhava Sahnesinde birbirinden özel isimler aynı sahnede buluşuyor! İstanbul'un en güzel konser...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent