Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Dns Değiştirme Programı


Günümüzde bir çok kullanımda olsan sitelerin yasaklandığı ve bu sitelere girmek için dns değiştirme problemi bu programla ortadan kalkıyor. Bu ücretsiz uygulama sayesinde otomatik olarak dnslerinizi değiştirebilir ve yasaklı sitelere kolayca başka işlem yapmadan girebilirsiniz. DNSExchanger uygulamasının diğer bir özelliği ise çalışmayan yada yavaş çalışan dns ayarlarını otomatik olarak en hızlı çalışan dns ayarlarıyla değiştirmesidir.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Dns değiştirme sorununu bu programla çok basit bir şekilde otomatik olarak değiştirebilmeniz dışında kendinizde manuel istediğiniz dns ayarını girip change butonuna basarak yapabilirsiniz. DNSExchanger uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DNSExchanger 1.0

İşletim Sistemi: Vista/Win7/WinXP
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe
DNSExchanger 1.0 programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Benzer İçerikler:

10 Comments
  1. Dns değiştirme programını kullandığımdan beri internetim gerçekten hızlandı. Demek daha önce yavaş çalışan dns ayarlarını kullanmışım. Şimdi hızlı dns kullanıyorum internetimde hızlı.

  2. Bu program çok işime yaradı. Tüm sitelere rahatlıkla girebiliyorum. Yasaklı diye bir site kavramı yok artık benim için :) Teşekkürler.

  3. En hızlı dns adresini kendi otomatik mi tanımlıyor yoksa biz kendimiz programa girdiğimizde otomatik en hızlı çalışanı mı seçiyor?

  4. Dns değiştirme programı sayesinde dns sorununu çözdüm artık ikidebir dns değiştirmek zorunda kalmıyorum.

  5. dns değiştirmenin yasal olduğu tartışılıyor,fikriniz varmı ?

  6. dns programı kimine göre yararlı kimine göre zararlı.

  7. Teşekkürler…indirdim deniyorum….:)

  8. Dns değiştirmek pek sağlıklı birşey değil aslında ama mecbur kaldığımız zaman yapacak birşey yok..

  9. Dns değiştirmeye mecbur ediyorlar bizleri aslında bazı şeyler yasak olmasa da bizler de dns değiştirmek zorunda kalmasak diyorum..

  10. Engelli sitelere girmekte çok işe yarıyor..

Leave a Reply

Read more:
zaman tüneli kapak fotoğrafları 2
Facebook Zaman Tüneli Kapak Fotoğrafları

Facebook zaman tüneline geçtiğinden beri bir çok yeniliğe de imza attı. Bunlardan biriside facebook kapak fotoğrafları oldu. Ana sayfanızın üst...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent