Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Eyeliner Çekme Teknikleri


Kadınlar için makyaj yapmak sıradan bir olay değildir. Göz rengine uygun far, kalem kullanmak, ten rengine uygun pudra, allık, fondoten ve ruj kullanmak derken makyaj yapmak bir sanata dönüşüyor. Her şeyde eskiye dönüş olduğu gibi makyajda da eski modalar moda oldu. Eyeliner çekmede eskiden beri kullanılan bir göz makyajı tekniği.

Ama oldukça da zor. Kalınlığını, inceliğini, uzunluğunu ve kıvrımlarını iyi ayarlamanız gerekiyor. Sıvı eyelinerlerin kullanımı daha zor olduğundan kalem Eyeliner kullanırsanız hem daha kolay çekebilirsiniz hemde kirpik dipleriniz daha dolgun görünür. Geceleri Eyeliner’ı tek çizgi halinde kullanıp, gündüzleri de far fırçası yardımıyla dağıtarak daha soft bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Eyeliner’ı göz kapaklarının içine uygulamayın. Enfeksiyon ve irritasyon oluşabilir. Ayrıca, göz içlerine koyu renk eyeliner çekmek, gözleri küçük gösterir.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


 Eyeliner Çekme Teknikleri;
·    Eyeliner’ı göz kapağının sadece yarısına ya da bir kısmına sürmeyin. İç köşeden dış köşeye kadar tüm hatta uygulayın. Bu uygulama, gözleri daha büyük gösterir.
·    Tam kirpik dibinden uygulayın. Böylece, kirpikleriniz daha gür ve çekici görünür.
·    İç köşede daha ince, dışarı doğru daha kalın uygulayın. Göz şekliniz belirginleşir!
·    Gözlerinize öncelikle transparan bir pudra sürmeyi unutmayın. Bu kontürleri belirlemenize yardımcı olur.
Eyeliner Çekme Tekniklerini daha kolay görmeniz için sizinle bir video paylaşacağım.

Gelen Aramalar: eyeliner çekme teknikleri,eyeliner çekme,eyeliner cekme sekıllerı,aylaynır,aylaynır cekme,eyeliner,göz kalemi çekme teknikleri,eyeliner çekmek,fotoğraf çekme teknikleri,kolay eyeliner çekme

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
ağlayan pasta
Ağlayan Kek Tarifi

Malzemeler: Üç Yumurta Bir Buçuk Su Bardağı Toz Şeker Bir Su Bardağı Süt Bir Çay Bardağı Sıvıyağ İki Çorba Kaşığı...

Close
Google+ Yazarımız