Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Facebook Oyun İsteklerini Engelleme


Facebook oyun isteklerinden herkez artık sıkılmıştır. Bu oyun isteklerinden kurtulmak aslında çok basit. Sinir bozucu bu istekleri sizde kolayca engelleyebilirsiniz. Bildirim geldi diye sevinip oyun isteğiyle hüsrana uğrayan facebook kullanıcıları artık oyun isteklerini engelleyebilecek.

Oyun ve Uygulamaları engellemek çok basit. Engellemek istediğiniz uygulamayı engellemek için uygulama veya oyuna girip sol kısımda bulunan uygulamayı engelle diyerek o uygulamadan gelen istekleri engelleyebilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Kişilerden gelen davetleri engellemek için (Oyun, Uygulama, Etkinlik vs.) sağ üst köşedeki Facebook > Gizlilik Ayarları > Engellenen Kişiler ve Uygulamalar > Uygulama davetlerini engelle kısmına tıklayıp davet gelmesini istediğiniz kişiyi seçiyoruz tamam dediğimizde sadece o kişiden gelen davetleri engelleyebilirsiniz. Bu engelleme kişiyi tamamen engellemek olmuyor sadece davetlerini engellemiş oluyorsunuz.

Engellemiş olduğunuz davetleri ve uygulamaları kaldırmak için Facebook > Gizlilik Ayarları > Engellenen Kişiler ve Uygulamalar bölümünden engellemiş olduğunuz herşeyi kaldırabilirsiniz.

 

Gelen Aramalar: facebook oyun isteklerini engelleme,facede oyun isteklerini kapatma,facebook oyun isteklerini kapatma,yhs-default,bu kişi oyun daveti istemiyorum,facebook oyun daveti engelleme,facebook oyun davetlerini engelleme,oyun davetlerini engelleme,oyun isteklerini kapatma,facede oyun isteklerini engelleme

Benzer İçerikler:

3 Comments
  1. Şu oyun isteklerinden kurtuldum ya nasıl mutluyum anlatamam. Artık gına gelmişti bu kadar basit birşeymiş demek ki :)

  2. istekleri engelledim ohh kurtuldum sinir bozucu isteklerden :)

  3. Gerçekten sürekli olarak bu uyarı bana da geliyordu. Sinirlerim alt üst olmuştu. Burada anlatılanların sayesinde sonunda kurtulmuş oldum..

Leave a Reply

Read more:
2014-damatlik-modelleri-9
2014-2015 Damatlık modelleri

Sonbahara adım attığımız şu günlerde düğünler, cemiyetler, kokteyller ve özel geceler tüm hızıyla devam ediyor. Sonbaharda ya da kış aylarında...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent