Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Facebook Yüz İfadeleri Nasıl Yapılır?


Facebook’un günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olmasıyla facebook üzerinden her tür duyguyu anlatma ihtiyacı da artıyor.  Pek çoğumuzun bilmediği, keşfetmediği bu ifadeleri ilk siz keşfedip kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğlenceli suratlarla sohbetlerinize ve yorumlarınıza daha fazla eğlence katabileceksiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Gelen Aramalar: mektup nasıl yazılır örnekler,kızgın surat nasıl yapılır,kızgın surat işareti nasıl yapılır,facebookta kızgın surat nasıl yapılır,yüz ifadeleri nasıl yapılır,facebook yüz ifadeleri,facede kızgın surat nasıl yapılır,kızgın surat ifadesi,facebookta yüz ifadeleri,facebook yüz ifadeleri nasıl yapılır

Benzer İçerikler:

16 Comments
 1. Facebook yüz ifadelerini herzaman kullanıyorum. Çoğu kişi de bilmiyor bu ifadeleri :)

 2. ben bu yüz ifadelerinin hepsini biliyom

 3. Güzel ifadeler ben bi siritma bide üzgûn surati biliyordum :) Bide eskiden msn de hih ifadesi vardi bide onun disisi cikmisti bayiliyorum onlara face dede olaydi eyiydi..

 4. Bu tür ifadeleri msn messenger programında gördüğümüz için başka platformlar da yani facebook gibi sosyal ağlarda görmek biraz garip oluyor sanki..

 5. Ama artık devir değişti msn devri büyük ihtimalle kapandı gibi twitter ve facebook gibi sosyal ağlar gelince msn geri planda kaldı sanki..

 6. >: 3:)

 7. 3:)

 8. nasıl yapılıypr yüz ifadeleri ??????
  tarifini alabilir miyim

 9. vvvvvvvvaaaaaayyyyyy

 10. bu ne ya arkadaş

 11. >:(

 12. bu çok komik :V

 13. kızgın yüz işareti varmı acaba

 14. (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅() ڪے

Leave a Reply

Read more:
eb8ce30426e7024a72122aafd4f1d8b8
Gecelik Modelleri 2014

Özellikle çeyiz alışverişi yapan bayanların daha fazla ilgilendikleri gecelikler 2014 yılında yine çok çarpıcı detaylara sahip. Bayanların iç çamaşırı tutkusunu...

Close
Google+ Yazarımız