Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Gazete Kağıtları ile Süs Eşya Yapımı


Son günlerde sıkça gördüğüm ve izlediğim gazete kağıdından yapılan süs eşyaları dikkatimi fazlasıyla çekti ve bende meraklılarıyla paylaşmak istedim. Hem geri dönüşüme katkı sağlamış oluyorsunuz hemde evinize yeni süs eşyaları ekliyorsunuz. Ayrıca gazete kağıdından çanta yapımını da daha sonra paylaşacağım. Gazete kağıdından sepet yapımı oldukça eğlenceli bir işe benziyor.

Gazete kağıdından sepet yapımı resimli anlatım ile karşınızda;

Öncelikle gazetenizin bir sayfasını şeritler halinde kesin. Bir sayfa için uzunlamasına 3 eşit şerit idealdir.Şeritleri katlayın ve yapıştırırken zamk yada silikon tabancası kullanın.

 

Sepetin altı istediğiniz genişliğe gelince daha kısa gazete kağıdı kullanarak halkalar yapın.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Bolca halka yapın çünkü sepetimizin yanlarını oluşturacak geniş ve derin istiyorsanız çokça yapın. Yine zamkla yapıştırın. Mandalla tutturarak yapışmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Halkaları yapıştırmaya devam edin ve halkalar üst üste değil ikisinin ortasına gelecek şekilde yapıştırın.

Sepetin sonlarına geldik. İsteğinize göre bittikten sonra boyayabilirsiniz.

Gelen Aramalar: gazete kağıdından sepet yapımı,gazete kağıdından yapılanlar,gazeteden sepet nasıl yapılır,gazeteden eşya yapımı,gazete kağıtlarından neler yapılır,kağıttan sepet yapımı,süs eşyaları yapımı,gazete kağıtlarından sepet,gazeteden süs yapımı,örgü süs eşyaları yapımı

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
istanbul sosyete pazarları
İstanbul’da Kurulan Sosyete Pazarları Nerede?

Pazar deyip geçmeyin. Şimdi bir çok insan pazardan giyinip alış veriş yapıyor. Bunların en başında da sosyete pazarları geliyor. İstanbul...

Close
Google+ Yazarımız