Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Google Translate ile Yasak Sitelere Giriş


Arkadaşlar Selam!

Sizlere yasak sitelere giriş için en kolay ve yep yeni keşfettiğimiz bir yöntemi anlatıyoruz. DNS değiştirme, program indirme, hosts dosyası değiştirme ya da reklamlı siteler aracılığıyla girme gibi zorlayıcı işlemlerin aksine çok kolay ve çok pratik bir yöntem: Google Translate ile Yasak Sitelere Giriş!

Şimdi size adım adım bu tekniği resimli olarak anlatıyoruz.

1- Öncelikle Google’a “google translate” yazarak ya da direkt olarak http://translate.google.com.tr/ adresinden ilgili servise giriş yapıyoruz.

2- Ardından açılmış olan yazma ekranına www ile başlayarak girmek istediğimiz web sitesinin adresini yazıyor ve ENTER’a basıyoruz. Dilerseniz üst kısımdan dil seçeneklerini de seçip, Google Translate’in girecek olduğunuz web sitesini otomatik olarak çevirmesini sağlayabilirsiniz.

3- İşte bu kadar! Gerçekten bu kadar basit; gördüğünüz gibi istediğiniz yasaklanmış olan siteye anında giriş yaptınız.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Direkt bu linklere tıklayarak örnek olarak girmiş olduğumuz yasak sitelere de erişebilirsiniz.

http://translate.google.com.tr/translate?sl=en&tl=tr&js=n&prev=_t&hl=tr&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=www.youtube.com

http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=en&tl=tr&u=http%3A%2F%2Fwww.torrentz.eu%2F

Daha önce bu konuya benzer yayınladığımız yazılar şöyle;

Gelen Aramalar: translate google tr,torrentz eu nasil girilir,google com tr translate,google translate ile yasaklı sitelere giriş,torrentz eu giriş,torrentz eu ya giriş,torrentz com nasıl girilir,translate google com tr,translate google com,google translate ile giriş

Benzer İçerikler:

1 Comment
  1. çok teşekkür ederiz, gerçekten harika bir yöntemmiş. Yasaklı sitelere Google translate ile girilebilmesine gerçekten çok şaşırdım.

Leave a Reply

Read more:
pasaport_kayit
Yurtdışı Telefonlarına Kayıt Yasağı Geldi

Uygun fiyatı nedeniyle yurtdışında getirerek Türkiye'de kullanılan telefonlara yasak geldi. Geçici bir süre için abone işlem merkezleri bu telefonların kayıtlarını...

Close
Google+ Yazarımız