Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Hızlı Saç Uzatma Yolları


Saçlar şüphesiz ki bir bayanın en önemsediği kısmıdır. Çünkü saç modeleniz, saç renginiz gibi konularda yaptığınız en ufak değişiklikler bile sizi bambaşka bir görütüye büründürmeye yetecektir. Bayanların büyük çoğunluğu uzun saçlara sahip olmak ister ve bazılarımızda da saç uzama problemi görülür. Bazılarının saçı hızla uzarken bazılarının saçlarının uzaması yıllar alabilir. Aslında saçların kendi kendine uzamasını beklemek biraz da kadere boyun eğmektir. Saçımızın uzamasını hızlandırmak büyük ölçüde bize bağlıdır.

SAÇ UZATAN FORMÜLLER

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


  1. Öncelikle şu bilinmelidir ki saçın sık kesildiğinde daha çabuk uzayacağı gibi bir genel algı oldukça yanıltıcıdır. Saçlarınızın sık sık kesilmesi sadece sağlıklı uzamasına yardımcı olacaktır. Uzama süresine herhangi bir olumlu etkisi yoktur. Eğer saçlarınıza doğru davranırsanız sık sık kestirmek zorunda kalmaz ve sağlıklı kalmasına yardımcı olursunuz.
  2. Saçınızı aşırı derecede kimyasal saç ürünlerine mağruz bırakmamalısınız. Çünkü saçınıza iyi geleceğini veya geldiğini düşündüğünüz kimyasallar doğal olmadığı için bir müddet sonra saçınıza zarar vermeye başlayacaktır.
  3. Saçlarınızın öncelikle temizliğine dikkat etmelisiniz. Saç diplerinizi yağlanmasına izin vermeyecek aralıkta saçlarınızı yıkamalısınız.
  4. Tüm bunların yanında badem yağı, yılan yağı, susam yağı, hint yağı karışımıyla saçlarınıza belli aralıklarla masaj yaparak ve 30 dk kadar bekleterek masaj yapabilirsiniz. Bu yağlar özellikle de yılan yağı saçınızın güçlenerek uzamasının hızlanmasına yarımcı olacaktır.
  5. Bilindiği üzere sarımsak da saç, kaş, kirpiklerin uzamasına, dökülenlerinin yerine yenisinin çıkmasına yarımcı olmaktadır. Normalde kullandığınız şampuanınızın içerisine miktara göre 2 veya 3 diş sarımsak rendeleyerek katınız, yılan yağını da aynı şekilde şampuanınızın içerisine ekleyerek şampuanınızı normal aralıklarınızda kullanmaya devam ediniz. Birkaç ay içerisinde saçlarınızda gözle görülür bir uzama ve gürleşmenin yanında yeni yeni saçların çıktığını göreceksiniz. Sarımsak kokusundan dolayı size problem yaşatabilir bu yüzden arzu ederseniz daha çok evde bulunacağınız zamanlarda bu karışımı kullanabilirsiniz.
  6. Tüm bu bakımlar yanında beslenmenize özellikle de kahvaltınıza dikkat etmeniz saçlarınızın sağlığı için çok önemlidir.

NOT : Bu formüller erkekler için de gecerlidir. Aynı uygulamalarla beylerinde saçlarında çoğalma ve uzama gözlenecektir.

 

Gelen Aramalar: saç uzatma yolları erkek,saç uzatma yöntemleri bayan,saç uzatma yolları kadın,saç uzatma yöntemleri kadın,saç uzatmanın yolları kadın,hızlı saç uzatma yöntemleri erkek,hızlı saç uzatma yolları erkek,saç uzatma yöntemleri erkek,erkek saç uzatma yöntemleri,saç uzatma formülleri kadın

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
Ruckblick von naturwissenschaftliche Facharbeit online Buro fur Studis

Ruckblick von naturwissenschaftliche Facharbeit online Buro fur StudisBrauchen Sie eindrucksvollen juristische Masterarbeit Schreiber fur dem Schreiben Ihrer Arbeit in vollem...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent