Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Kadınların çantasında neler bulunmalıdır?


Kadınların çantasında neler bulunmalıdır?Her kadın yanında küçük- büyük mutlaka çanta ile dışarıya çıkar. Kadınların vazgeçilmez tutkuları olan çantalar en gerekli malzemelerini sürekli yanlarında taşımaları için gereklidir. Erkekler sadece cebine cüzdan ve telefon alarak yola çıkarken, kadınlar neredeyse valiz gibi çantalarla evden çıkarlar. Peki kadınların çantasında olmazsa olmaz neler vardır? Çantanın içerisine mutlaka konması gereken neler vardır?

Cüzdan; cüzdanın içinde yeteri kadar para, bereketini arttırmak için uğur parası ve kredi kartları tabi ki.

Cep Telefonu; bu çağda kimse telefonunu eline almadan dışarı çıkmıyor, ama yine de hatırlatalım.

Ayna, makyaj malzemeleri; makyaj yapmak için gerekli malzemelerle, makyajın akıp akmadığını kontrol etmek için mutlaka ayna olmalıdır.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Anahtar; evin, işyerinin anahtarlarını sakın çantanızda bulundurmayı unutmayın.

Not Defteri- kalem; herkesin yanında kalem kağıt olmalıdır. Her ne kadar cep telefonları olsa da şarjının biteceğini de düşünmek lazım.

Küçük fihrist: cep telefonunun kapandığı durumda bir yerden arama yapmak gerektiğinde acil arayacakların numaraları mutlaka kayıtlı olmalıdır.

Hijyenik ped; ne zaman lazım olacağı belli olmaz. Bazen bir arkadaşınızın da işine yarayabilir.

İğne-iplik; herkesin başına küçük kazalar gelebilir. Pantolonun sökülmesi, düğme kopması gibi durumlarda hemen operasyon yapabilirsiniz.

Şemsiye; hava durumuna göre alınabilir, ama her zaman çanta tipi bir şemsiye taşımak faydalıdır.

Su şişesi, minik bir kepekli bisküi ve ıslak mendil mutlaka çantada bulundurulması gereken malzemelerdir.

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
Modern Monetary Institutions AND Economic TRANSACTIONS

Modern Monetary Institutions AND Economic TRANSACTIONS Financial establishments confer with establishments that conduct economical transactions The monetary transactions embrace investments,...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent