Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık Kitabı


İlk kitabıyla da büyük yankı toplayan Canan Efendigil Karatay’ın ikinci kitabı da piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaret çok satılanlar listesinde yükselmeye devam ediyor. Birçoğumuzun en büyük problemi haline gelen diyet yapmak bu kitapla tarih olacak gibi görünüyor. Karatay diyetini uygulayan birçok insan %100 e yakın başarı sağladı. Her yaş grubu için ayrı ayrı bilgiler içeren bu kitap adeta yaşam klavuzu niteliği taşıyor ve kitaplarımız arasında olmazsa olmazlar arasına girecek gibi görünüyor daha şimdiden. Kitapta sayın Karatay gün gün saat saat bize yaşam ve beslenme konusunda tiyolar veriyor. Kaliteli yaşam isteyenlerin mutlaka okuması gereken eserlerden biri.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Gelen Aramalar: karatay diyetiyle zayıflayanlar,karatay diyetiyle zayıflayanların yorumları,karatay ile zayıflayanlar

Benzer İçerikler:

2 Comments
  1. Dr.’a başvurmadan diyet yapmak tehlikeli sonuçlara sebep olabilir. Ancal kısa süreli yararlanılabilecek bir kitap olabilir….

  2. Diyete başlamadan önce arkadaşlar mutlaka doktor kontrolünden geçmenizi tavsiye ederim. Kendi kafanıza göre bu işlere kesinlikle kalkışmayın derim..

Leave a Reply

Read more:
DKNY 2013 koleksiyonu 4
DKNY 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Modanın belirleyici dev isimlerinden olan DKNY 2013 yazına hızlı bir giriş yaptı. Reklam ve katalog çekimlerinde 90'lı yıllardan esinlenerek Victoria...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent