Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Karikatür Çizme Teknikleri (Videolu Anlatım)


Karikatür çizmek ne kadar yetenek olsada sizde biraz öğrenip karikatürler yapabilirsiniz. Aslında herkez yeteneksiz olduğunu düşünür ve yapamayacağını düşünür o yüzden yapabileceği şeylerin farkına varamaz.

Uğraşmadan yeteneğinizi bulamazsınız. Bu makalemizde karikatür çizme tekniklerini videolu anlatımla göreceksiniz. Belki sizde profesyönel karikatürler yapabilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Videomuzu dikkatlice izleyip yapmayı deneyin. Belki sayemizde karikatür çizme yeteneğinizin farkına varabilirsiniz. Videomuz karikatürün nasıl çizileceğini ve inceliklerini anlatıyor. Yaratıcılığınızı kullanarak sizde kaliteli karikatürler çizebilirsiniz. Karikatür çizerseniz ve bizimle paylaşmak isterseniz karikatürlerinizi sitemizde paylaşmaktan memnunluk duyarız. Yaptığınız karikatürleri yapaybilgi@yapaybilgi.com adresine gönderebilirsiniz.

Gelen Aramalar: karikatür çizim teknikleri,karikatür teknikleri,karikatür çizme,karikatür yapma teknikleri,kolay karikatür çizimi,kolay karikatür çizimleri,basit karikatür çizim teknikleri,çizim teknikleri,karikatür çizimi teknikleri,kolay çizim teknikleri

Benzer İçerikler:

5 Comments
  1. Bende çizmeye çalışıyorum ama bir türlü olmuyor ama azim ettim karikatür çizmeyi öğrenip kendimi geliştireceğim.

  2. Karikatür yapmak aslında çok basit sadece biraz eliniz yatkın olacak hayal dünyanız geniş olacak ve biraz pratik. Sonra sizde çok güzel karikatürler yapabilirsiniz.

  3. Karikatür hastaları için bence çok yararlı bir konu olmuş diyebilirim. Bende karikatür çizmeyi değil ama incelemeyi çok severim..

  4. Çizimleri her ne kadar kolay gözüksede kesinlikle yetenek işi hiç bana göre değil ama hatırlıyorum okulda bir arkadaşımız harika karikatürler çizerdi.

  5. karikatür çizmek çok eğlenceli, ben çocukluktan beri çiziyorum karakalem karikatür yakında sulu boya çalışması yapmayıda düşünüyorum ama biraz eğitim almamlazım.

Leave a Reply

Read more:
kis-uykusu
Kış Uykusu Filmi Vizyonda

Nuri Bilge Ceylan’ın, 67. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülünü kazanan filmi Kış Uykusu 13 Hazirandan itibaren vizyona girdi. “Kış...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent