Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Magnum çubukları ile Porsche kazanma fırsatı


magnum-porsche-araba-cekilisi-Magnum Porsche Araba Çekilişi 2013

Dondurma yazın en sevilen yiyeceklerinden birisidir. Yazın sıcaklığından kurtulmak için dondurma yiyerek serinlemek isteriz. En popüler dondurma markası olan Magnum yazın hem serinletiyor, hem de araba kazanma fırsatı veriyor. Algida’nın en sevilen dondurma çeşitlerinden yiyerek Porsche kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Algida’nın leziz dondurması Magnum, talihlilere her yıl çekilişle araba dağıtmaya devam ediyor. Bu yıl da çekilişle 2 kişiyi araba sahibi yapacak olan Magnum çubuklardaki şifreyi gönderenlere Porsche kazanma fırsatı sunuyor. Biri siyah biri pembe iki Porsche araba talihlisini bekliyor. Nasıl Magnum çekilişine katılabiliriz?

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Lezzetli Magnum dondurması yiyince çubukları atmıyoruz. Şifreyi internetten veya cep telefonlarından SMS ile göndererek çekilişe katılıyoruz. 29 Ağustos 2013 tarihine kadar çekilişe katılmak mümkün. Şifreler internetten ücretsiz olarak ya da SMS yoluyla gönderilebilir. Cep telefonundan katılımda mesaj ücreti alınır, internettan katılım ücretsizdir. SMS olarak Magnum Çubuklarındaki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992′e gönderip çekilişe katılabilirsiniz.

İki talihliye 1 Tane Siyah, 1 Tane Pembe toplamda 2 adet Porsche Boxster 2013 Model Otomobil verilecek.

Magnum Araba Çekilişi Katılım Formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

İnternetten ise magnum çubuğunda yer alan şifreyi, ad, soyad, cep telefonu ve adres ile girebilirsiniz. Çubuğu çekiliş sonuna kadar saklayın. Kazanınca çubuk ve kimliğinizle arabayı almaya gideceksiniz.

Magnum Şifresi olan Ürünlerden alarak çekilişe istediğiniz kadar katılarak şansınızı arttırabilirsiniz.

Kazanan talihliler 08.09.2013 tarihli Hürriyet Gazetesi Pazar Eki Türkiye baskısında yayımlanacaktır. Magnum Araba Çekiliş Sonucu kazananlar sonuç açıklandıktan hemen bizde sizlere duyurulacaktır…

Gelen Aramalar: magnum araba kazananlar,magnum çubuk

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
arcelik-in-love-serisi-camasir-makinesi-3464037_872_o
Arçelik İn Love Renkli Çamaşır Makineleri

Arçeliğin bu sene çıkardığı in love renkli çamaşır makineleri çok beğenildi ve çok ilgi gördü. Özellikle evlenecek çiftlerin tercihi haline...

Close
Google+ Yazarımız