Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Şeyda Coşkun’dan diyet önerileri


Şeyda CoşkunYaşam koçu olarak ünlülere kilo verdiren Şeyda Coşkun diyetinin püf noktalarını açıkladı. Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun’un ablası olan Şeyda Coşkun aldığı rekor ücretlerle ünlülere yaşam koçluğu yaparak popüler oldu. Yaşam koçluğu yaptığı isimlerden aylık 3 bin euro’luk ücret alması ile haber konusu oldu. Kısa sürede birçok ünlüye kilo verdirerek adını duyuran Coşkun özel diyet listesini ve diyetinin püf noktalarını açıkladı. Aralarında Gülşen, Hadise, Petek Dinçöz, Gülben Ergen, Derya Baykal, Büşra Pekin, Ergin Ataman’ın da aralarında çeşitli ünlü isimleri önerileri ile forma sokan Şeyda Coşkun, kendisi de mükemmel fiziğiyle dikkat çekiyor. Bebek’te yaptırdığı uzun yürüyüşlerle medyada sıkça yer alan yaşam koçu diyetisyen olmadığı halde birçok ünlüye kilo verdirerek adını duyurdu. Tuğba Coşkun’un ablası Şeyda Coşkun, nasıl kilo verildiğini merak edenlere listesini açıkladı. Coşkun’un formunu nasıl koruduğunu verdiği diyet listesiyle belli oldu.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Şeyda Coşkun diyeti

Yaşam koçu Coşkun; sabahları güne 1 litre su içip spor yaparak başlıyor. Kahvaltısında mutlaka yumurta bulunuyor. Kahve ve çay gibi içecekler mutlaka şekersiz tüketiliyor. Kahvaltıda  bol maydanoz yiyiyor. Öğle hindi göğüsle yapılmış salata, akşam ise tatilde olduğu için özellikle balık tercih ediyor.

- Sabah 8′de 1 litre su ile uyanış.

- 08:30 8 kilometre yürüyüş.

- 20 dakika tuzlu suda tempolu yüzme ve streching.

- 10:30 Kahvaltı, yumurta, lor peyniri ve bol maydanoz.

- Ara: Sade Türk kahvesi.

- Öğle: Hindi göğüsle yapılmış türlü ve salata.

- Ara: Dutlu ya da böğürütlenli yoğurt. Isırgan veya mate çayı.

- Akşam: Balık ve salata.

 

Gelen Aramalar: şeyda coşkun diyeti,tuğba coşkun diyeti,tuba coskun dıyetı,şeyda coşkundan öneriler

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
olumcul-deney-intikam-
Resident Evil 5: İntikam Filmi “Resident Evil: Retribution”

14 Eylül 2012 Cuma günü ikisi yerli yapım, 6 yeni film vizyona girecek. Bu hafta gösterime giren filmler arasında popüler...

Close
Google+ Yazarımız