Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Spor Öncesi Isınma Hareketleri


Spor yapmadan önce mutlaka ısınma hareketlerini yapmanız gerekmektedir. Isınma hareketlerini yaparak sporu kendiniz için daha faydalı ve yapılabilecek hale getirebilirsiniz. Isınmadan yapılan spor hem vücudunuz hem fiziğiniz için zararlıdır ve hiçbir faydası olmayacaktır size. Koşu bile yapmadan önce vücudunuzu ısınma hareketleriyle spora adapte etmeniz gerekmektedir.

Isınma hareketlerini üstteki resimdeki teknikleri sırasıyla yaparak başlayabilir yada aşağıdaki videoyu izlyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Ayrıca yürüyüş öncesi ısınma hareketleri konusunda burada da bir videolu anlatım bulunmaktadır.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Gelen Aramalar: ısınma hareketleri,spor hareketleri,beden eğitimi ısınma hareketleri,sporda ısınma hareketleri,ısınma hareketleri resimli anlatım,voleybol ısınma hareketleri,beden eğitimi ısınma hareketleri resimli anlatım,spor öncesi ısınma hareketleri,beden eğitimi dersi ısınma hareketleri,futbol ısınma hareketleri

Benzer İçerikler:

17 Comments
 1. Spor öncesi ısınma hareketlerini yaptım ve gerçekten hiç yorulmadan uzun süre spor yapabildim. Artık bu resimdeki hareketleri spordan önce herzaman yapıyorum.

 2. Spor hareketlerini mutlaka spor yapmadan önce ısınarak yapmalısınız. Eğer ısınmazsanız kaslarınız düzgün çalışmaz ve yaptığınız spor size faydalı olmak yerine zarar verebilir.

 3. Spor yapmadan önce ısınma hareketlerini yapın. Doğru ısınma hareketiyle istediğiniz verimi en iyi şekilde alacaksınız.

 4. Jimnastik Hareketlerini yapmadan önce hangi spor hareketlerini yapıyoruz?

 5. Voleybol oynamadan öncede bu ısınma hareketlerini yapmamız gerekiyor mu?

 6. Futbol oynamadan önce bu ısınma hareketlerini yaparak daha güçlü daha dayanıklı ve performansınızı artırabilirsiniz.

 7. Tüm sporlara başlamadan önce hep aynı ısınma hareketlerini yapmamız yeterli mi?

 8. Spor öncesi ısınma hareketlerini her spora başlamadan önce mutlaka yaparım. Sağlıklı spor yapmak istiyorsanız sizde spora başlamadan önce ısınma hareketlerini uygulayın.

 9. ısınma hareketlerini zaten okula gitmiş olan herkes biliyordur çünkü beden eğitimi dersinde öğretiliyor

 10. Futbol oynamadan önce bu spor hareketlerini yapıyorum yarım saat yoksa her yerim ağrıyor.

 11. Harekeketleri göstermiş olmanız güzel arada sırada spor yapmayı düşüneneler benm gibi nasıl başlıycakları bulamazlar :)

 12. Hareketleri bilmekten çok doğru yapmak daha önemlidir. Isınma hareketlerini doğru yaparsanız kolayca sporunuzu yapabilir kendinizi de geliştirebilirsiniz.

 13. spor yapmadan önce mutlaka ısınma hareketlerini yapılması gerekir….

 14. Kesinlikle ve şiddetle herkese sporu tavsiye ederim. Spor yapıp zinde kalmak kadar sağlıklı birşey yoktur.. Her sabah mutlaka spor yapmalısınız..

 15. Isınma hareketleri sakatlanmaları önler mutlaka yapmak gerekir.

 16. Spor öncesi ısınma hareketleri yapmak çok önemli yoksa spordan sonra çok ağırı bazende ciddi sorunlar yaşayabiliriz

 17. arkadaşlar çıkarcağım bir resim var onu nasıl büyültürüm

Leave a Reply

Read more:
A101
A101 11 Aralık 2014 fırsat ürünleri

A101 11 Aralık 2014 fırsat ürünleri belli oldu. Tüketicinin ucuz alışveriş adresi olarak ilgi gösterdiği A 101 marketler zincirlerinin 11...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent