Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

TeknosaTuruncu İndirim Günleri


Türkiye’nin teknoloji devi Teknosa cazip kampanyalarla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Teknosa’ya özel Turuncu İndirim günleri ile en hesaplı fiyatlardan teknolojik ürünlere sahip olmak mümkün. Şimdi Teknosa.com’a Özel Yüzde 50 Turuncu İndirim günlerinden yararlanarak hesaplı alışveriş zamanı. Geleneksel hale gelen Teknosa Turuncu İndirim uygulaması 27-28 Eylül tarihlerinde Teknosa.com’dan yapılan alışverişlerde gerçekleştiriliyor. Siteye özel indirimlerden faydalanmanız için Teknosa.com’a giriş yapmanız yeterli.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Dönem dönem sunduğu indirim fırsatları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teknosa 27-28 Eylül tarihlerinde yine hesaplı fiyatlardan alışveriş fırsatı sunuyor. Turuncu İndirim adı altında sunan Teknosa, 27-28 Eylül tarihlerine özel Teknosa.com sitesi üzerinden yeni bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında farklı kategorilerde farklı ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler uygulanıyor.

27-28 Eylül tarihlerinde Teknosa.com’da Fotoğraf Makineleri, MP3 Player, Navigasyon Cihazı, 3D Plazma TV, Notebook, akıllı telefonlar, Ev Sinema Sistemi gibi daha pek çok ürün cazip fiyatlardan sunuluyor.  Sakın kaçırmayın.

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
Muharrem ayının ilk günü Hicri yılın başı olarak kabul ediliyor. Müslümanların yılbaşı olan Hicri yıl 4 Kasım Pazartesi günü başlıyor. Peki Hicri takvimle miladi takvim arasındaki ne fark vardır? 1)- Hicri Takvim ay yılını esas alır. Oysa Miladi Takvim güneş yılını esas alır. Bu yüzden ikisi arasında 11 gün fark bulunmaktadır. 2)- Her iki takvimin başlangıç tarihleri farklıdır. Hicri Takvimin başlangıcı Hazreti Muhammed’in Mekke’den Medine’ye hicret ettiği tarih olan 622 yılı olarak kabul edilir. Hicret (göç) bu aya adını vererek hicri takvim denilmiştir. Miladi Takvimde ise başlangıç Hz. İsa’nın doğum tarihi olarak kabul edilen 0 yılıdır. Hicri takvimdeki aylar 1- Muharrem 2- Safer 3- Rebiülevvel 4- Rebiülahir 5- Cemaziyelevvel 6- Cemaziyelahir 7- Recep 8- Şaban 9- Ramazan 10- Şevval 11- Zilkade 12- Zilhicce Hicri takvimde 12 ay bulunmaktadır. Bunlardan içlerinde en saygın ve önemli kabul edileni Ramazandır.
Hicri takvimle miladi takvim arasındaki fark nedir?

Muharrem ayının ilk günü Hicri yılın başı olarak kabul ediliyor. Müslümanların yılbaşı olan Hicri yıl 4 Kasım Pazartesi günü başlıyor....

Close
Google+ Yazarımız