Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

TeknosaTuruncu İndirim Günleri


Türkiye’nin teknoloji devi Teknosa cazip kampanyalarla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Teknosa’ya özel Turuncu İndirim günleri ile en hesaplı fiyatlardan teknolojik ürünlere sahip olmak mümkün. Şimdi Teknosa.com’a Özel Yüzde 50 Turuncu İndirim günlerinden yararlanarak hesaplı alışveriş zamanı. Geleneksel hale gelen Teknosa Turuncu İndirim uygulaması 27-28 Eylül tarihlerinde Teknosa.com’dan yapılan alışverişlerde gerçekleştiriliyor. Siteye özel indirimlerden faydalanmanız için Teknosa.com’a giriş yapmanız yeterli.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Dönem dönem sunduğu indirim fırsatları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teknosa 27-28 Eylül tarihlerinde yine hesaplı fiyatlardan alışveriş fırsatı sunuyor. Turuncu İndirim adı altında sunan Teknosa, 27-28 Eylül tarihlerine özel Teknosa.com sitesi üzerinden yeni bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında farklı kategorilerde farklı ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler uygulanıyor.

27-28 Eylül tarihlerinde Teknosa.com’da Fotoğraf Makineleri, MP3 Player, Navigasyon Cihazı, 3D Plazma TV, Notebook, akıllı telefonlar, Ev Sinema Sistemi gibi daha pek çok ürün cazip fiyatlardan sunuluyor.  Sakın kaçırmayın.

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
facebook reklamları
Facebook hesabım kendiliğinden birşeyler paylaşıyor

Bu aralar çok kişiden sıkça duyuyoruz facebook hesabım kendiliğinden birşeyler paylaşıyor diye.Facebook profilinizde çıkan 7 günde sigaradan kurtulun, pembe maske,...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent