Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü


Turkcell’in kadınlara yönelik kampanyası olan Turkcell Akıllı Kadınlar Kulubü’nün bir çok avantajları var.  Bu kulüpte, indirim avantajlar, sigorta paketi, Turkcell ayrıcalıkları ve Turkcell servislerinde indirimler gibi bir çok fırsat sunuyor.

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olmak için KADIN yazıp 2222’ye ücretsiz göndermeniz yeterli. İndirimlerden yararlanmak için Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olduktan sonra KADIN SIFRE yazıp 2222’ye göndererek şifrenizi de alabilirsiniz.

Bir şifre 10 kullanımlıktır. Kullanılmayan şifreler 30 gün sonra iptal edilecektir. Bu durumda yeni şifre almanız gereklidir.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine İpragaz ev tüpleri sadece 62 TL! Üstelik 75 dk. günlük konuşma da hediye!
Sipariş için 444 47 72


Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine DiaSA’dan %40’a varan indirimli ürünler (Kampanya etiketli mağazalarda geçerli)


Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine Watsons mağazalarında Watsons markalı ürünlerde %40’a varan indirimler

Gelen Aramalar: kadnlar kulb bim,turkcell akıllı kadınlar kulübü,turkcell akıllı kadınlar kulübü iptali,turkcell kadınlar kulübü iptal,akıllı kadınlar kulübü üyelik iptali,akıllı kadınlar kulubu iptal,akıllı kadınlar kulübü nasıl iptal edilir,akıllı kadınlar kulübü iptal etme,turkcell akıllı kadınlar kulübü iptal,akıllı kadınlar kulübü ipragaz şifre alma

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
steve jobs
Steve Jobs’un hayatı film oluyor

Steve Jobs'un hayatını konu alacak olan filmin çekimlerine Mayıs ayında başlanması bekleniyor. Steve Jobs'u, Ashton Kutcher'ın oynayacağı açıklanırken Wozniak'ı oynayacak...

Close
Google+ Yazarımız