Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü


Turkcell’in kadınlara yönelik kampanyası olan Turkcell Akıllı Kadınlar Kulubü’nün bir çok avantajları var.  Bu kulüpte, indirim avantajlar, sigorta paketi, Turkcell ayrıcalıkları ve Turkcell servislerinde indirimler gibi bir çok fırsat sunuyor.

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olmak için KADIN yazıp 2222’ye ücretsiz göndermeniz yeterli. İndirimlerden yararlanmak için Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olduktan sonra KADIN SIFRE yazıp 2222’ye göndererek şifrenizi de alabilirsiniz.

Bir şifre 10 kullanımlıktır. Kullanılmayan şifreler 30 gün sonra iptal edilecektir. Bu durumda yeni şifre almanız gereklidir.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine İpragaz ev tüpleri sadece 62 TL! Üstelik 75 dk. günlük konuşma da hediye!
Sipariş için 444 47 72


Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine DiaSA’dan %40’a varan indirimli ürünler (Kampanya etiketli mağazalarda geçerli)


Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine Watsons mağazalarında Watsons markalı ürünlerde %40’a varan indirimler

Gelen Aramalar: akıllı kadınlar kulübü üyelik ücreti,akıllı kadınlar kulubu iptal,akıllı kadınlar kulübü üyelik iptali,turkcell akıllı kadınlar kulübü,turkcell akll kadnlar kulb,turkcell akıllı kadınlar kulübü iptali,turkcell akıllı kadınlar kulübü üyelik iptali,turkcell akıllı kadınlar kulübü iptal,turkcell kadınlar,turkcell kadınlar kulübü

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
şifalı taşlar
Burcunuzun Taşı Hangisi?

Asırlardır taşlar ile burçlar arasında bir bağlantı kurulmuştur.Her burcun kendi gezegenine göre taşı vardır.Kendi burcumuza uyan elektriğimizi alıp olumlu enerjiler...

Close
Google+ Yazarımız