Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Turkcell Sınırsız Vınn Paketleri


Turkcell Vınn sınırsız paketleri ile kota aşım derdine son verebilirsiniz. Sınırsız vınn paketlerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Ayda 59 TL ödeyerek Turkcell vınn sınırsız paketine sahip olurken, ayda 69 TL ödeyerek multi vınn sınırsız paketini kullanabilirsiniz.

Turkcell vınn paketlerinde kota yok ama 15GB kotayı aştığınızda hızınız düşmektedir. 15GB kotayı aştıktan sonra 128 mbps den internete bağlanırken 15GB geçtiğiniz için ekstra bir ücret kesinlikle ödemezsiniz. Paket aşım derdi olmadan sınırsız internet kullanımını Turkcell Sınırsız Vınn Paketleriyle yaşayabilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Devam etmekte olan diğer Turkcell Vınn Paketleri;

 • Aylık 29TL ye 1GB internet paketi
 • Aylık 39TL ye 4GB internet paketi
 • Aylık 49TL ye 8GB internet paketi

Turkcell Vınn modeme sahip olmak için 24 ay taahhüt etmeniz gerekmektedir. Turkcell vınn paketlerinden birini satın almak için en yakın Turkcell Abone Merkezine giderek işleminizi yaptırabilirsiniz.

Gelen Aramalar: snrsz vnn,turkcell sınırsız vınn,wınn sınırsız,vinn sinirsiz,turkcell vinn sinirsiz,turkcell sınırsız vınn 2012,turkcell vınn paketleri,turkcell multivınn sınırsız,vınn paketleri,vinn sinirsiz paket

Benzer İçerikler:

8 Comments
 1. Turkcell vınn gerçekten çok hızlı ve uygun kullanmanızı tavsiye ederim, her yerden kolayca internete girebiliyorsunuz. Diğer operatörlerin 3G servislerini her yerde kullanamıyorsunuz.

 2. Turkcell vınn almıştım geçenlerde ama istediğim verimi ne yazık ki alamadım. O yüzden başka alternatiflere yönelmek zorunda kaldım..

 3. Turkcell vınn alcaktım ama internet işimi cep telefonundan hallediyorum gerek kalmadı.

 4. bizde kulanıyorum tavsiye ederim

 5. Aslında sürekli seyehat edenler için birebir tavsiye edilir. Ama ben kullanamadım bunu bir türlü. Geri iade ettim.

 6. Sanırım benim vınn’da bir problem vardı zaten Turkcell kalitesi başka ne denilebilir ki. Turkcell İle Bağlan Hayata :)

 7. Ama bu tür modemler her eve 1 tane şart elektrik gider ya da internet kesilir hemen alternatif olarak kullanılabilir diye düşünüyorum..

 8. türksel hayatımı kaydırdı fırsatını buldumu o biçim. ALLAH sahibinin gözünü doyursun haram zıkkım olsun benden
  adıgı paralar

Leave a Reply

Read more:
Did the 47 GOP Senators spend treason, violate the Logan Act with Iran letter

Another clan Comes under Scrutiny. Loser or Top Service? Web Pagestar is an way-wise writing agency which has attracted the...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent