Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Turkcell’in SARIKUTU Kampanyası


Turkcell’in SARIKUTU Kampanyası

Turkcell yaptığı kampanyalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bunların sonuncusu ise SARIKUTU kampanyası. Turkcell aralıksız olarak 1 yıl veya daha fazla aboneliği olanlara SARIKUTU kampanyasına katılma hakkı veriyor. Turkcell’de geçirdikleri her gün için 1 puan kazanan aboneler, toplamda kazanmış olduğu puanları çeşitli hediyeler satın alarak kullanabiliyor.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri İçin Tıklayın


Turkcell Sarıkutu kampanyasından yararlanmak için SARIKUTU yazıp 2222′ye 40 kuruş karşılığında sms atmanız gerekiyor.
Kampanya kapsamında alışveriş, konuşma süresi, mesajlaşma, internet ve daha bir çok hediye paketi bulunuyor. En az 1 yıl kesintisiz olarak Turkcell abonesi olma şartı aranan kampanyaya katılım sağladığınızda puanlarınız hattınıza yükleniyor ve Turkcell’de kalmaya devam ettiğiniz her gün için 1 puan hattınıza yüklenmeye devam ediyor.
Hattınızda biriken puanları öğrenmek istiyorsanız PUAN yazıp 2222′ye ücretsiz sms atabilirsiniz. 11.10.2013 tarihine kadar devam edecek olan kampanya süresince kullanılmayan puanlar, kampanya bitiş tarihinde silinecektir.

Gelen Aramalar: sarıkutu,sarıkutu turkcell,www sarıkutu com,türksel sarıkutu,sarıkutu com,TURCEL sarikutu,WWW SARIKUTU

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
sisley 2013 koleksiyonu 23
Sisley 2013 Koleksiyonu

Modanın kalbinin attığı İtalya'dan kopup gelen Sisley 2013 koleksiyonunu tanıttı. Sisley yıllardır çizgisinden ödün vermeyen tarzıyla 2013 yılında da tercih...

Close
Google+ Yazarımız