Güncel Blog
YapayBilgi.com Tüm Hakları Saklıdır

Twitter’da Kim Sizi Unfollow Etmiş

Twitter hesabınızın popülaritesini belirleyen Twitter’da takipçi sayısına kullanıcılar arasında bir yarış olarak bakılıyor. Twitter’da takip edenler kullanıcıya mail olarak bildiriliyor. Ama sizi kimlerin takip etmeyi bıraktığını da öğrenmek istemez misiniz? Artık bunun da öğrenmek mümkün. Bunun için tüm yapmanız gerekenler aşağıda belirtiliyor.
Twitter’daki takipçi sayısı, önemli bir kriter olarak değerlendiriliyor. Eğer siz de takipçi sayınıza önem veriyorsanız ve sizi kimlerin unfollow ettiğini merak ediyorsanız bunu öğrenmek artık mümkün. Basit adım ile bunu öğrenebileceksiniz.
Twitter‘da sizi kimlerin takip ettiği kişiler listesinden çıkardığını, ya da sizin takip ettiğiniz kişilerden hangilerinin sizi takip etmediğini öğrenmenizi sağlayacak webservisi who.unfollowed.me sitesine girerek bu bilgileri edinebilirsiniz. Bu site, Twitter hesabından aldığı bilgiler ile saatlerce sürecek olan bir işlemi saniyeler içerisinde size rapor ediyor.
Sitede yer alan “Sign in with Twitter” butonuna tıklayarak Twitter hesabımız aracılığıyla who.unfollowed.me‘ye giriş yapılıyor.
Eğer sisteme ilk kez giriyorsanız, bu siteye yetki verip vermediğinizi Twitter tarafından kontrol edecektir. Açılan sayfada “Giriş yap” butonuna tıkladığınızda who.unfollowed.me’ye Twitter hesabınızdan yetki vermiş olacaksınız. O zaman bundan böyle bu servis, Twitter uygulamalarınız arasındaki yerini alacaktır. Sizi kimin unfollow ettiği bilgisi de size bildirilecektir.

Gelen Aramalar: unfollow yapanları öğrenme,kim unfollow etmiş,unfollow yapanları sil,unfollow yapanları öğren,kim unfollow etmiş öğren,twitter\da kim unfollow etmiş,twitter kim unfollow etmiş,kimler unfollow etmiş,twitter unfollow yapanları öğrenme,unfollow yapanları temizle

Benzer İçerikler:

Leave a Reply

Read more:
2013 ilkbahar kombinleri 2
2013 İlkbahar Kombinasyon Önerileri

Yazın yaklaşmasıyla birlikte markalar 2013 İlkbaharın kreasyonlarını oluşturdu bile. Yeni Sezon malların oldukça ilgi gördüğü bir gerçek. Fakat hava durumu...

Close
Google+ Yazarımız
piratebay,pirate bay,pirate,bay,torrents,free,free software,software,torrents,free torrents,free porn,porn torrents,torrent